Korpus vysokej skrine s 2 spotrebičmi výšky 1984 a šírky 600, biela, H-laser

Objednávací kód: 1KK/2-VR-KP20-SP2-HL
Merná jednotka kpl

Vyberte variantu:

  • Korpus vysokej skrine s 2 spotrebičmi výšky 1984 a šírky 600, biela, H-laser

    Korpus vysokej skrine s 2 spotrebičmi výšky 1984 a šírky 600, biela, H-laser

    782425
Popis
TECHNICKÉ PARAMETRE:
 
Rozmery korpusu skrinky:
šírka – 600mm, hĺbka - 580mm, výška - 1984mm.
 
Materiál korpusu skrinky:
laminovaná drevotriesková doska hrúbky 18mm s atraktívnym jemným povrchom v dekóre briliantová biela (super mat). Jednotlivé diely sú ohranované ABS-kou hrúbky 0,8mm v rovnakom dekóre ako základný materiál.
 
Obsah dodávky skrinky:
ľavá a pravá stojka skrinky – po 1ks, dno skrinky – 1ks, medzistena - 3ks zadný sololit – 1ks, spojovacie kovanie – 1ks.
 
Možnosti použitia korpusu:
korpus je vhodný pre zhotovenie vysokej skrine s dvomi zabudovanými spotrebičomi. Spodná časť skrine pod spotrebičom môže byť s dvierkami alebo sa tam môžu naištalovať zásuvky. Na vrchnú časť idú dvierka.
 
Medzery pre dvierka a zásuvkové čelá:
pre spodné dvierka a zásuvkové čelá z hora - 11,5mm ( od vrchnej hrany medzisteny ), z dola, z ľava a z prava ( od hrany korpusu po hranu dvierkoviny ) - 1,5mm, pre vrchné dvierka z dola - 9,5mm ( od spodnej hrany medzisteny ), z hora, z ľava a z prava ( od hrany korpusu po hranu dvierkoviny ) - 1,5mm, horizontálna ( medzi priľahlými dvierkami a zásuvkovími čelami ) - 3mm.
 
Otváranie dvierok:
na oboch stojkách korpusu sú navŕtané otvory, čo umožňuje uchytenie dvierok na pravú alebo ľavú stranu. Otvory na stojkách sú navŕtané tak, aby pri dodržaní určených medzier pre dvierka bola vzdialenosť od spodnej aj vrchnej hrany dvierok po stred závesu 78,5mm. Vrchné dvierka pri tomto korpuse sa montujú na výklopný systém Aventos HK alebo  HKS. Otvory pre inštaláciu výklopov sú na oboch stojkách prevŕtané.
 
Umiestnenie sololitu:
sololit je za frézovaný do drážok v korpuse. Vzdialenosť drážky od zadnej časti skrinky je 14mm. Pre zabezpečenie sololitu ku skrinke ( tzv. zavetrovanie skrinky ) je k spojovaciemu kovaniu priložených 8ks plastových stabilizátorov na jeho upevnenie.

 

Upozornenia:

1 - Tento výrobok sa dodáva v demonte a vyžaduje montáž.
2 - Dvierka, zásuvkové čelá, NK závesy, police, samostatné zásuvky, zásuvkové sety a výklopy Aventos sa predávajú samostatne.
3 - Odporúčaná výška nožičiek je 60mm ( konkrétne B04/R5-060-CR ), ale je len na Vás aké nožičky si z našej ponuky vyberiete. Predávajú sa samostatne.

Dokumenty
Kontaktný formulár

Kontaktný formulár