Korpus vysokej potravinovej skrine vysokej 1984 a širokej 450, biela, H-laser

Objednávací kód: 1KK/2-VP-KP20-045-HL
Merná jednotka kpl

Vyberte variantu:

  • Korpus vysokej potravinovej skrine vysokej 1984 a širokej 450, biela, H-laser

    Korpus vysokej potravinovej skrine vysokej 1984 a širokej 450, biela, H-laser

    782420
Popis
TECHNICKÉ PARAMETRE:
 
Rozmery korpusu skrinky:
šírka – 450mm, hĺbka - 580mm, výška - 1984mm.
 
Materiál korpusu skrinky:
laminovaná drevotriesková doska hrúbky 18mm s atraktívnym jemným povrchom v dekóre briliantová biela (super mat). Jednotlivé diely sú ohranované ABS-kou hrúbky 0,8mm v rovnakom dekóre ako základný materiál.
 
Obsah dodávky skrinky:
ľavá a pravá stojka skrinky – po 1ks, dno skrinky – 1ks, medzistena - 1ks zadný sololit – 1ks, spojovacie kovanie – 1ks.
 
Možnosti použitia korpusu:
korpus je vhodný pre zhotovenie vysokej skrine pre potraviny. Skriňa môže byť s dvierkami v celej výške alebo so zásuvkami v spodnej časti v rôznych kombináciách a zvyšok dvierka.
 
Medzery pre dvierka a zásuvkové čelá:
z hora, z dola, z ľava, z prava ( od hrany korpusu po hranu dvierkoviny ) - 1,5mm, horizontálna ( medzi priľahlými dvierkami a zás. čelami ) - 3mm.
 
Otváranie dvierok:
na oboch stojkách korpusu sú navŕtané otvory, čo umožňuje uchytenie dvierok na pravú alebo ľavú stranu. Otvory na stojkách sú navŕtané tak, aby pri dodržaní určených medzier pre dvierka bola vzdialenosť od spodnej aj vrchnej hrany dvierok po stred závesu 78,5mm.
 
Umiestnenie sololitu:
sololit je za frézovaný do drážok v korpuse. Vzdialenosť drážky od zadnej časti skrinky je 14mm. Pre zabezpečenie sololitu ku skrinke ( tzv. zavetrovanie skrinky ) je k spojovaciemu kovaniu priložených 8ks plastových stabilizátorov na jeho upevnenie.

 

Upozornenia:

1 - Tento výrobok sa dodáva v demonte a vyžaduje montáž.
2 - Dvierka, zásuvkové čelá, police, samostatné zásuvky a zásuvkové sety sa predávajú samostatne.
3 - Odporúčaná výška nožičiek je 60mm ( konkrétne B04/R5-060-CR ), ale je len na Vás aké nožičky si z našej ponuky vyberiete. Predávajú sa samostatne.

Dokumenty
Kontaktný formulár

Kontaktný formulár