Spodná dvierková skrinka s dvierkami výš.765,biela

Objednávací kód: K58/3-S07-V-...B
Merná jednotka kpl
Popis

TECHNICKÉ   PARAMETRE

Rozmery korpusu skrinky:                  šírka - 300 až 900mm, hĺbka - 580mm, výška - 768mm - bez nožičiek a pracovnej dosky.

Materiál korpusu skrinky:                   laminovaná drevotriesková doska hrúbky 18mm s atraktívnym jemným povrchom v dekóre briliantová biela (super mat). Jednotlivé diely sú ohranované ABS-kou hrúbky 0,8mm v rovnakom dekóre ako základný materiál.          

Obsah dodávky skrinky:                      stojka skrinky – 2ks, vrchná traverza predná – 1ks, vrchná traverza zadná - 1ks, dno skrinky – 1ks, polica do skrinky - 2ks, zadný sololit – 1ks, spojovacie kovanie – 1 komplet.

Výškové nastavenie police:                  áno, - v korpuse sú navŕtané otvory pre jej výškové nastavenie.

Medzery pre dvierka a čelá zásuviek:   od vrchu, od spodku, z ľava, z prava ( od hrany korpusu po hranu dvierkoviny ) - 1,5mm,  vertikálna a horizontálna ( medzi priľahlými čelami ) - 3mm.

Otváranie dvierok:                                na oboch stojkách korpusu sú navŕtané otvory, čo umožňuje uchytenie dvierok na pravú alebo ľavú stranu a u skriniek so šírkou 600mm a viac na obidve strany. Otvory sú navŕtané tak, aby pri dodržaní určených medzier bola vzdialenosť od spodnej aj vrchnej hrany dvierok po stred závesu 78,5mm.

Umiestnenie sololitu:                            sololit je za frézovaný do drážok v korpuse. Vzdialenosť drážky od zadnej časti skrinky je 14mm. Pre zabezpečenie sololitu ku skrinke ( tzv. zavetrovanie skrinky ) je k spojovaciemu kovaniu priložených 8ks plastových trojuholníkov na jeho upevnenie.

Montáž skrinky:                                    Skrinku je možné inštalovať  klasicky na nôžky, alebo namontovať na stenu pomocou závesného kovania na spodné skrinky ART 807. Pre tento účel sú na stojkách skrinky, vpravo aj vľavo, predvŕtané 4 malé otvory priemeru 2mm x 5mm pre správne umiestnenie závesov pri ich prípadnom použití. V takom prípade je treba otvory dovŕtať na rozmer Ø 10mm a do hĺbky 12mm.

Upozornenia: 

1 - Dvierka a NK závesy nie sú súčasťou dodávky skrinky a je potrebné si ich doobjednať.

2 - Pre montáž skrinky na nožičky je potrebné nejaké vhodné si doobjednať.

3 - Pre montáž skrinky na stenu je potrebné si doobjednať závesné kovanie ART 807.


Dokumenty
Kontaktný formulár

Kontaktný formulár