Korpus hornej skrinky digestorovej s výškou 608 a šírkou 600, biela, H-lep

Objednávací kód: 1KK/2-H-KP06D-060-BL
Merná jednotka kpl

Vyberte variantu:

  • Korpus hornej skrinky digestorovej s výškou 608 a šírkou 600, biela, H-lep

    Korpus hornej skrinky digestorovej s výškou 608 a šírkou 600, biela, H-lep

    781197
Popis

TECHNICKÉ   PARAMETRE

Rozmery korpusu skrinky:
šírka – 600mm, hĺbka - 340mm, výška - 608mm.
 
Materiál korpusu skrinky:
laminovaná drevotriesková doska hrúbky 18mm s atraktívnym jemným povrchom v dekóre briliantová biela (super mat). Jednotlivé diely sú ohranované ABS-kou hrúbky 0,8mm v rovnakom dekóre ako základný materiál.
 
Obsah dodávky skrinky:
ľavá a pravá stojka skrinky – po 1ks, vrchná doska skrinky – 1ks, medzistena – 1ks, slepiaca doska - 1ks,  zadný sololit – 1ks, spojovacie kovanie – 1ks.
 
Možnosti použitia korpusu:
korpus je vhodný pre zhotovenie nástennej digestorovej skrinky jedno dverovej, dvoj dverovej alebo digestorovej výklopnej skrinky so zabudovaným výsuvným digestorom. Výška pre zabudovanie je 136mm.
 
Medzery pre dvierka:
z hora, z dola, z ľava, z prava ( od hrany korpusu po hranu dvierkoviny ) - 1,5mm, vertikálna ( medzi priľahlými dvierkami - 3mm.
Otváranie dvierok:
na oboch stojkách korpusu sú navŕtané otvory, čo umožňuje uchytenie dvierok na pravú aj ľavú stranu. Otvory na stojkách sú navŕtané tak, aby pri dodržaní určených medzier pre dvierka bola vzdialenosť od spodnej hrany dvierok 206,5mm a od vrchnej hrany dvierok 78,5mm po stred závesu. Pre výklop Aventos HK sú otvory navŕtané na stojkách v predpísanej výške.
 
Umiestnenie sololitu:
sololit je za frézovaný do drážok v korpuse. Vzdialenosť drážky od zadnej časti skrinky je 14mm. Vo vrchnej časti sololitu sú po jeho oboch stranách vyfrézované vybrania pre rektifikačné uholníky, pomocou ktorých sa skrinka namontuje na stenu. Pre zabezpečenie sololitu ku skrinke ( tzv. zavetrovanie skrinky ) je k spojovaciemu kovaniu priložených 8ks plastových stabilizátorov na jeho upevnenie.

 

Upozornenia:

1 - Tento výrobok sa dodáva v demonte a vyžaduje montáž.
2 - Dvierka, NK závesy, police, výklop Aventos HK sa predávajú samostatne.
3 - Ak sa rozhodnete uchytiť skrinku na stenu nie pomocou pribalených rektifikačných uholníkov, ale s použitím závesov na montážnu lištu, tak tieto nie sú súčasťou dodávky korpusu a treba si ich zakúpiť samostatne spolu s montážnou lištou.

Dokumenty
Kontaktný formulár

Kontaktný formulár